ממונה בטיחות אש - כל מהשצריך לדעת מפי המומחים של א. דנן

 מעבר לכך שעל מנת לקבל רישיון עסק, כל עסק חייב שיהיה לו ציוד כיבוי אש, החוק גם קובע כי כל מפעל או ארגון חייב שיהיה לו ממונה בטיחות אש. אותו אדם עובר הכשרה והדרכה מקצועית, באשר לסיכונים הנובעים מהתלקחות אש ופריצת שריפה וכיצד עליו לנהוג במצבים אלה.


התפקיד מקנה היכרות מעמיקה עם נושאים חשובים רבים, ביניהם:
  • החוקים והתקנות בתחום הבטיחות
  • הטכניקות המאפשרות למנוע שריפות
  • הפתרונות הקיימים למזעור נזקים בגוף, בנפש וברכוש
  • ציוד לכיבוי אש
  • ועוד
ממונה בטיחות אש א.דנן

איזו הכשרה עובר האדם המופקד על התפקיד?

כיום קיימות מערכות שונות אשר נועדו לצורך גילוי אש וכיבוייה. אחד הכלים החשובים שמלמדים את נאמן כיבוי האש הוא כיצד לתפעל ציוד כיבוי אש, כי בזמן שריפה חשוב מאוד שיהיה לאדם את הידע והמיומנות הנדרשת על מנת להגיב במהירות האפשרית ולהשתלט על הלהבות לפני שהן מתפשטות לכל עבר וגובות מחיר.

במהלך הקורס הממונה בנושא בטיחות אש מקבל סקירה על כל המערכות הקיימות, אך מעבר לכך הוא מקבל הסבר מקיף על אופן ההתגוננות בעת הצלה והושטת יד לעזרה וכן על דרכי הטיפול האפשרויות במקרים שבהם ישנם נפגעים. כמו כן, הוא לומד כיצד לתכנן נוהלי חירום והוא אף משתתף באופן פעיל בסימולציות על מנת לפתח את המיומנות הנדרשת לתגובה מהירה ויעילה.
יועץ בטיחות אש
בטיחות אש
יועצי בטיחות אש
א דנן מערכות כיבוי אש
כיבוי אש א.דנן
מערכת כיבוי אש א דנן
ציוד כיבוי אש
ציוד גילוי אש
א דנן כיבוי אש
מערכות גילוי אש
א. דנן
ציוד לכיבוי אש
ציוד לגילוי אש א דנן

אנחנו כאן בשבילכם!

הצוות המקצועי של א. דנן ישמח לעזור לכם לצייד את משרדכם בציוד כיבוי אש, כדי שבזמן שריפה נאמן הבטיחות שלכם יוכל להשתמש בו ולהתמודד עם השריפה בהצלחה. הצוות שלנו עומד לרשותכם בכל עת

תגובות

פוסטים פופולריים מהבלוג הזה

כל מה שצריך לדעת על התקנת גלגלון כיבוי אש

מטפים בצפון

יועץ בטיחות אש