חנוכה כבר כאן - זה הזמן להתקין מערכות כיבוי אש

מערכות כיבוי אש יכולות להציל חיים ולהגן על ציוד ורכוש. הן מתאימות עבור מגוון קהל יעד וכדאי להתקין אותן על מנת למנוע נזקים בלתי הפיכים. חג החנוכה לדוגמא הוא הזדמנות מצוינת עבור התקנת מערכות כיבוי אש בכל סוגי המבנים:

·         דירות ובתים
·         בנייני משרדים
·         חברות וארגונים
·         מפעלי תעשייה
·         מוסדות ציבור
·         בתי ספר, גנים ומוסדות לימודהסיבה בגללה כדאי להתקין מערכות כיבוי אש בחנוכה קשורה למנהגי החג. כידוע, זהו החג היחיד בו אחת המצוות היא להדליק נרות מדי ערב. מי ששומר על הוראות הבטיחות יכול לעבור את החג בשלום, אולם רבים אחרים מוצאים את עצמם מתמודדים עם דליקות ושריפות בלתי צפויות. הדרך היחידה למנוע את התפשטות השריפה בבית או בעסק היא להשתמש במערכות כיבוי אוטומטיות.

מה מיוחד במערכות כיבוי אוטומטיות?

אנשי מקצוע ממליצים על התקנת מערכות כיבוי אש אוטומטיות בחנוכה בגלל שהן פועלות ללא תלות בהימצאות אדם במבנה. במילים אחרות, מערכות אלו מגנות על המבנה במשך 24 שעות ביממה, 7 ימים בשבוע. אפשר לדוגמא להתקין מערכת מתזים ולמנוע את התפשטות האש על ידי התזת מים או חומר כיבוי אחר. אפשרות אחרת היא להתקין מערכות כיבוי בגז בחדרי תקשורת, חדרי שרתים ומחשבים או כל מקום בו מעוניינים להגן על הציוד מבלי להשתמש במים.


בחנוכה יש מבצעים המאפשרים התקנה של מערכות כיבוי במחירים אטרקטיביים. רצוי להתעניין לגבי מערכות המתאימות לאופי המבנה, לקרוא על הבדלים בין מערכות כיבוי ולהבין כיצד הן יכולות לשרת את צרכי הבית או העסק גם אחרי שהחג נגמר. בנוסף, כדאי לשלב בין מערכות כיבוי אוטומטיות לבין מערכות גילוי אש ועשן או מערכות פינוי ושחרור עשן. 

תגובות

פוסטים פופולריים מהבלוג הזה

כל מה שצריך לדעת על התקנת גלגלון כיבוי אש

מטפים בצפון

יועץ בטיחות אש